метизная компания

Сумська питна вода є безпечною для споживання – Міськводоканал

 Поділитися

Поділитися в

У пабліках та чатах різних міст України розповсюджується фейкове повідомлення про можливий спалах холери через холерну паличку у водопровідній воді.

Поширення такої неправдивої інформації ймовірно спрямовано на дестабілізацію ситуації та нагнітання паніки серед населення, – повідомляє пресслужба КП «Міськводоканал».

Суми отримують воду з глибоководних артезіанських свердловин. Вони захищені від біологічного, хімічного та радіаційного забруднення, тому вода з підземних джерел – екологічно чиста.

Контроль безпечності та якості питної води проводиться щоденно. Атестована вимірювальна хіміко-бактеріологічна лабораторія підприємства здійснює забір води перед надходженням її в водопровідну мережу і вже в розподільній мережі та слідкує за мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-токсикологічними показниками її якості.

За результатами аналізів, вода в Сумах відповідає держстандартам питної води. Проте зношеність міської водопровідної системи, а також стан внутрішньобудинкових мереж можуть негативно впливати на якісні характеристики води по залізу та каламутності.

У разі виникнення сумнівів щодо якості води в крані, містяни завжди можуть звернутися до диспетчерської служби водоканалу за телефонами (050)407-81-10; (067)548-21-12. За заявкою споживача лабораторією підприємства буде проведена перевірка. У разі виявлення відхилень від нормативних вимог будуть вжиті необхідні заходи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: