СумБуд
метизная компания

Сумські пільговики можуть отримати безоплатну стоматологічну допомогу

Здоров'я | 16:34, 28.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відділ охорони здоров’я роз’яснює порядок надання стоматологічної допомоги пільговій категорії населення Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020–2022 роки.

Йдеться про надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення з зареєстрованим місцем проживання на території Сумської міської ОТГ: особам.

Право на її отримання згідно відповідних Законів України мають: особи, котрі мають право на державне пенсійне забезпечення; особи з інвалідністю; особи, які мають статус ветерана війни (учасники бойових дій, учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, захисники України, добровольці-захисники України) та особи, прирівняні до них, та особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (члени сім’ї загиблого (померлого) захисника України (батько, мати, дружина (чоловік), дитина загиблого (померлого) захисника України та інші); особи, які мають статус донора (Почесного донора) крові та (або) її компонентів; особи, які мають статус ветерана праці; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Стоматологічна допомога пільговій категорії населення надається в КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» в межах затверджених асигнувань, передбачених на відповідний рік (допомога із застосуванням дороговартісних матеріалів (за бажанням пацієнта на підставі його особистої заяви) – згідно з затвердженим тарифом).

Запис на прийом до лікаря для надання безоплатної стоматологічної (терапевтичної, хірургічної) допомоги пільговій категорії населення здійснюється в медичній інформаційній системі або безпосередньо в медичній реєстратурі стоматологічної поліклініки особисто чи за тел.: 66-36-46.

Якщо пацієнт самостійно записувався в медичній інформаційній системі, в день візиту він повинен звернутись до реєстратуру, де йому видадуть талон, у якому буде зазначено порядковий номер, дата і час, що був закріплений за ним в медичній інформаційній системі, та амбулаторну картку.

При зверненні до реєстратури пацієнт має пред’явити посвідчення, що підтверджує належність до пільгової категорій осіб. У разі відсутності такого, терапевтична і хірургічна стоматологічна допомога буде надана у відповідності до затвердженого тарифу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: