метизная компания

Суми залишаються у “помаранчевій” карантинній зоні

Здоров'я | 20:00, 11.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обласний центр залишається у «помаранчевій» зоні рівня епідемічної небезпеки, «жовтий» рівень – у містах Конотоп, Лебедин, Ромни та у Білопільському, Кролевецькому, Недригайлівському, Середино-Будському, Сумському і Тростянецькому районах.

Відповідне рішення було прийняте під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тож за підсумками засідання членами комісії було вирішено: Сумському міському голові продовжити дії посилених протиепідемічних заходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Конотопському, Лебединському, Роменському міським головам та головам Білопільської, Кролевецької, Недригайлівської, Середино-Будської, Сумської, Тростянецької райдержадміністрацій необхідно вжити організаційних заходів щодо забезпечення на відповідних територіях дотримання протиепідемічних вимог населенням та суб’єктами господарської діяльності. Взяти під особистий контроль дотримання обмежень щодо організації та проведення масових заходів (звернувши особливу увагу на дотримання показників граничної кількості учасників заходів) дотримання соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту.

Обласному Департаменту освіти і науки, керівникам органів управління освітою в містах та районах області забезпечити дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Також необхідно забезпечити щоденне проведення моніторингу стану захворюваності учнів (вчителів) на COVID-19 у загальноосвітніх закладах області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: