метизная компания

Центр служби крові: безпека реципієнтів – це якісне обстеження донорів

Здоров'я, Медицина | 15:06, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

30 жовтня Сумський обласний центр служби крові приймав особливих гостей – представників компанії-виробника найкращого лабораторного обладнання Roche Diagnostics. Саме таке обладнання встановлено та експлуатується у СОЦСК. З його допомогою Сумському центру крові вдалося досягти найвищого рівня якості та безпеки компонентів крові, які постачаються до лікувальних закладів області та являються основою виробництва сучасних ліків для людей з тяжкими захворюваннями. Адже безпека реципієнтів – це якісне обстеження донорів, лабораторна діагностика, яка виключає будь-яку можливість передачі небезпечних інфекцій. Обладнання від Рош – це те, що завжди справляє найбільше враження на гостей СОЦСК і переконує їх у тому, що в Сумах існує островок справжньої європейської медицини. Тому партнерство з компанією Рош – одна з найважливіших передумов функціонування Сумського центру крові на належному рівні.
А для представників компанії немалий інтерес представляє саме експлуатація їхнього обладнання. Щоб подивитися, як саме воно працює і який процес забезпечує, до СОЦСК завітали комерційний менеджер польського відділення компанії Roche Diagnostics Анна Шнегоцька та представники Рош Україна. Для гостей було організовано детальну екскурсію, яка вийшла досить незвичайною – адже Анна, яка в себе вдома є донором крові, насправді пройшла весь шлях донора і здала кров у СОЦСК. Враження залишились якнайкращі!

– Я приїхала тому, що хотіла здати кров у вас, – сміється Анна. – І побачивши це все, я відчуваю не лише задоволення, але й гордість. Це партнерський візит, адже ми давні надійні партнери. Я дуже рада побачити найвищий рівень процедури донорства і ставлення до донорів. Тут все організовано на дуже високому рівні. І я пишаюся тим, що ми, Roche Diagnostics, є частиною такого великого й важливого процесу як донорство. Ми плануємо і надалі продовжувати, покращувати й розширювати наше партнерство.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: