метизная компания

У пункті пропуску “Бачівськ” громадяни Молдови стали заручниками карантину

Здоров'я, Кордон | 19:00, 16.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 16 березня, автобус з громадянами Молдови перетнув кордон з Росією, а от заїхати на територію України не зміг у зв’язку з постановою про заборону в’їзду іноземних громадян.

Про це повідомляє Глухів.INFO.

“З 00:00 16 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово заборонено перетинання державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, крім тих що мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ. На виїзд з України іноземці та особи без громадянства пропускатимуться встановленим порядком.“, – йдеться в документі.

Люди невдоволені таким положенням справ, адже вони не можуть потрапити додому. Тобто, на нейтральній території їм доведеться чекати деякий час розпорядження від компетентних осіб, щодо подальшого розвитку подій. Для забезпечення порядку до пункту пропуску виїхали правоохоронці.

Очевидці подій повідомили, що людей, які опинились в таких обставинах, навіть до вбиральні супроводжує конвой.

Нагадаємо, що з 00:00 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року у всіх пунктах пропуску та пунктах контролю для залізничного та повітряного сполучення припиняються міжнародні пасажирські перевезення.

На ділянці Східного регіонального управління ДПСУ функціонуватимуть пункти пропуску для автомобільного сполучення «Чугунівка», «Плетенівка», «Гоптівка» – Харківська область, «Велика Писарівка», «Бачівськ», «Юнаківка», «Катеринівка» – Сумська область, «Мілове», «Просяне», «Танюшівка» – Луганська область. Проте в них припинеться рух автобусів, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення. Державний кордон громадяни України зможуть перетнути лише на транспортному засобі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: