метизная компания

У Сумах проходять профілактичні медичні огляди населення

Здоров'я | 20:28, 8.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» спільно з КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та КНП «Клінічна лікарня №4» запровадили виїзні профілактичні огляди населення.

Сьогодні в умовах війни важливо максимально наближатися до якісного надання медичної допомоги населенню, наголошують медики. Такі виїзди сприяють покращенню доступності та масового охоплення мешканців динамічним спостереженням за станом здоров’я, лабораторною діагностикою та консультаціями профільних спеціалістів.

Бригади медиків побували у Піщанському старостинському окрузі та у мкр. Добровільна, де провели профогляди на базі амбулаторії села Піщане та НВК № 16 відповідно.

У складі бригад прийом вели сімейний лікар, невропатолог, гінеколог, ортопед, кардіолог, окуліст. Лаборанти проводили забір крові та сечі на клінічні та біохімічні аналізи. Швидкими тестами обстежували на гепатит В і С та ВІЛ. Проводилось ЕКГ-дослідження.

Прийом профільними спеціалістами вівся за направленням сімейного лікаря.

З середини травня медики вже чотири рази побували у старостинському окрузі, організують виїзд туди ще й наступного вівторка. У мкр. Добровільна приймали мешканців протягом трьох днів – з 31 травня по 2 червня.

Протягом трьох тижнів бригади медичних працівників оглянули близько двохсот мешканців нашої громади, серед яких – маломобільні та люди похилого віку.

Найближчим часом профілактичні огляди планують проводити щочетверга на базах КНП «ЦПМСД № 1» (вул. Іллінська, 48/50), КНП «ЦМКЛ» та КНП «КЛ № 4». Виїзди у віддалені райони міста будуть організовуватися за потреби та наявності відповідного приміщення. За направленнями та інформацією сумчанам необхідно звертатися до свого сімейного лікаря.

Такі акції заклади планують проводити щороку.

СМР

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: