ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах роботу двох стаціонарних пунктів щеплення проти СOVID-19 продовжено на вихідні

Здоров'я | 17:33, 7.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах на вихідних вакцинуватимуть від СOVID-19 у двох стаціонарних пунктах щеплення при Центрах первинної медико-санітарної допомоги, – інформує Сумська міська рада.

Про режим їхньої роботи, процедуру вакцинації та загальну ситуацію з імунізацією розповіли на брифінгу представники міської влади, профільного управління та керівники медичних закладів.

Наразі в Сумах вакцинацію проти СOVID-19 проводять 10 бригад медиків у стаціонарних пунктах щеплень, які розміщені за вісьмома адресами, а також шість мобільних бригад. Загалом проведено 46785 щеплень. Зважаючи на значне зменшення кількості відвідувачів у Центрі масової вакцинації, яке спостерігалося минулих вихідних, його роботу вирішено призупинити. Знову запрацювати він може тоді, коли прийде час вакцинувати щеплених у МЦ «Романтика» другою дозою. Втім, імунізацію на вихідних у Сумах не припинятимуть. Замість Центру масової вакцинації за його графіком, у суботу та неділю з 9:00 до 14:00, працюватимуть стаціонарні пункти при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (вул. Іллінська, 48/5) та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (вул. Привокзальна, 3А). Щепитися в них зможуть усі охочі за наявності документа, який посвідчує особу.

У робочі дні вакцинуватися можна попередньо записавшись у додатку «Дія», в лікаря первинної ланки або через кол-центри закладів: КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» – 78-77-00, (050)4702003; КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» – 78-80-13, КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» – 0-800-33-31-03.

Директор КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» Володимир Поцелуєв розповів, що їхні працівники навчені роботі з трьома вакцинами: AstraZeneca, Coronavac, Pfizer, але нині працюють переважно другою, адже перша – використовується для осіб, які щепилися першою дозою такого препарату, третя – для категорій населення, що визначені МОЗ. Щеплення від СOVID-19 проводиться в робочі дні з 8:00 до 15:00 (вул. Марко Вовчок, 2).

Заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» з надання медичної допомоги населенню Валентина Євдокименко повідомила, що з їхньої практики роботи, вакцина Coronavac переноситься щепленими найцлегше. Три стаціонарні пункти щеплень закладу (вул. О. Аніщенка, 10; вул. Праці, 3; вул. Ковпака, 7) працюють по робочих днях із 9:00 до 15:00, а один (вул. Іллінська, 48/50) – з 9:00 до 17:00.

Вакцинуватися в стаціонарних пунктах щеплень КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», яких три (вул. Привокзальна, 3А; вул. Івана Сірка, 33/1; вул. Паркова, 1), проінформувала керівник закладу Ганна ІВЖЕНКО, можна в робочі дні з 9:00 до 17:00.

Продовжують щепити в Сумах не лише окремих осіб, а й цілі колективи. Для цього необхідно зібрати понад 50 охочих і подати заявку до управління охорони здоров’я, Центрів первинної медико санітарної допомоги чи КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона».

Поки в державі триває бета-тест ковідних сертифікатів, щепленим двома дозами сумчан, за їхнім бажанням, видають свідоцтво про вакцинацію в паперовому вигляді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: