метизная компания

У Сумах військовослужбовці прослухали курс лекцій від лікаря-психіатра

Здоров'я | 19:33, 30.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Військові Національної гвардії України пройшли курс лекцій «Залежності» із підтримання психологічного та психічного здоров’я, організованих на базі військової частини №3051.

«Залежність» – саме таку назву мав курс лекційних занять, організованих за спільною ініціативою командування військової частини Нацгвардії та Головного управління Національної поліцій у Сумській області.

Заняття в рамках дотримання протиепідеміологічних заходів відбулися в форматі «зеленого уроку». Лекцію провела керівник центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Олена Балинська. Вона розповіла про види залежності, причини її виникнення та про шляхи боротьби й подолання цього явища.

За словами пані Олени, користь від подібних лекцій у повсякденній роботі людей, які мають справу з багатьма негативними психологічними факторами, важко переоцінити. Із цим погоджуються і самі слухачі-нацгвардійці, які мали змогу не лише отримати корисну інформацію, а й задати свої питання безпосередньо лікарю-психіатру.

«У преамбулі Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я зазначається, що здоров’я – це не тільки відсутність хвороби або фізичних дефектів, а стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, – зазначила лекторка. – Під здоров’ям також розуміють процес збереження і розвитку фізіологічних і психологічних функцій, а також оптимальної працездатності при максимальній активності та навантаженнях».

Щодо навантажень на правоохоронців під час виконання ними службових обов’язків не варто й говорити. Відтак, після закінчення лекцій, за чашкою кави, у невимушеній обстановці учасники занять обговорили почуте і поділилися цікавими історіями зі своєї служби.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: