метизная компания

У Сумах вперше провели унікальну операцію

Здоров'я, Медицина | 16:24, 28.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

В клінічній лікарні № 1 ортопед-травматолог Володимир Сухоставець, вперше в області, провів артроскопічне оперативне лікування плечового суглоба у хворого з деформуючим на остеоартроз.

Після операції хвора дві доби перебувала на стаціонарному лікуванні і була виписана зі значним поліпшенням для подальшої реабілітації, пише сайт мерії.

Артроскопічні операції дозволяють вивести лікування патологій в суглобах на абсолютно інноваційний рівень: пошкодження в області проведення артроскопії значно зменшуються, а це істотно скорочує термін реабілітації пацієнтів.

Основними показаннями до артроскопії суглобового зчленування в плечовому поясі є пошкодження різного роду, які супроводжуються болями різного ступеня тяжкості і значним обмеженням рухливості плеча.

Як правило, анестезія підбирається в залежності від тяжкості прояви больового синдрому, але в більшості випадків використовується провідникове анестезування. Весь процес зводиться до наступних дій: хірург виконує невеликий поздовжній надріз, в який вставляється артроскопічний прилад, завдяки якому і відбувається візуалізація. Видалення уражених тканин, в разі необхідності, проводиться через аналогічний надріз поруч.

При артроскопії зберігається цілісність суглоба, оскільки робиться лише невеликий надріз м’яких тканин і суглобового зчленування; шрами від процедури малопомітні; відновлення після процедури триває не більше трьох діб; больовий синдром після операції характеризується малою інтенсивністю і слабкістю; пацієнт може покинути медичний заклад в день проведення процедури; мала ймовірність ускладнень; первісна рухливість суглоба повертається значно швидше, ніж при відкритих операціях.

Данкор

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: