У Сумах за тиждень на світ з’явилися 29 немовлят
Поділитися в
Копіювати посилання

Минулого тижня, у період із 13 по 19 листопада в Сумах в КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» народилося 29 дітей.
Про це повідомляють у перинатальному центрі.
«Народилося 13 дівчаток, а хлопчиків – 16. Найменша вага дитини (хлопчик) 2900 г., найбільша (дівчинка) – 4460 г. Наймолодшій мамі – 23 роки, найстаршій – 42. Мешканками Сум є 13 жінок, 5 жінок – із Сумського району, інші – з Конотопщини, Лебединщини, Краснопільщини, а також з міст: Ромни, Охтирка, Недригайлів, Лебедин. Також у Сумах народжували дві жінки з Донецьку та Полтавської області», – повідомили у КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії».
Нагадаємо, тижнем раніше в Сумах народилося 27 дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!