метизная компания

Усім охочим у Сумах безкоштовно перевіряли слух

Здоров'я | 18:03, 2.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Акція відбулася в неділю в торговельному центрі «Мануфактура», – повідомляє Суспільне.

Приурочили її до Міжнародного дня здоров’я вуха та слуху, який відзначають 3 березня. Організатори – благодійний фонд «Вийди з тиші» та громадські організації «Все для вуха» і «Спеціально для тебе».

Анастасія Макаренко – одна з організаторів акції. Започаткувала в Сумах громадську організацію «Спеціально для тебе», коли її родина зіштовхнулася з такою проблемою:

“У мене є донька з порушенням слуху, яке було невчасно виявлене і невчасно надана медична допомога. Цю втрату можна було раніше діагностувати, аби вона не призвела до таких наслідківЗ 2014 року дітям не видаються слухові апарати, діти не отримують реабілітації, родини залишаються сам на сам з цією проблемою”.

До того, як обстежити людей в Сумах, цю акцію провели в Києві і в Чернігові.

Обстеження та консультація займають до десяти хвилин.

У навушники подається звуковий сигнал з певними частотами і децибелами. Людина чує звук – і відповідає, що його почулаУ кожному віці норма рівня слуху буде різна“, – пояснює спеціаліст центру слухопротезування Оксана Мороз.

Відвідувачі торговельного центру, що пройшли обстеження, говорити на камеру відмовилися. Людям, у яких виявили відхилення від норми, спеціаліст рекомендувала звернутися до медичних закладів для повторного тестування і призначення лікування.

Також під час акції збирали гроші для лікування 11-річної Ані Тарківської, що потребує слухопротезування. Кожен, хто долучився фінансово, позначав свою участь у акції спеціальною наліпкою на символічному вусі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: