За тиждень у Сумах народилося 17 дівчаток та 12 хлопчиків
Поділитися в
Копіювати посилання

Минулого тижня, у період із 20 по 26 листопада в Сумах в КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії» народилося 29 дітей.
Про це повідомляють у перинатальному центрі.
«Народилося 17 дівчаток, а хлопчиків – 12. Найменша вага дитини (хлопчик) 2450 г., найбільша (дівчинка) – 4300 г. Наймолодшій мамі – 19 років, найстаршій – 42. Мешканками Сум є 20 жінок, 2 жінки – із Сумського району, інші – з Охтирщини, Ромнщини, Лопової Долини, Лебедина, Білопілля та Кролевця», – повідомили у КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії».
Нагадаємо, тижнем раніше в Сумах також народилося 29 дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!