метизная компания

Аварійні роботи на мережах: частина сум’ян залишилася без гарячої води

ЖКГ | 17:41, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з необхідністю проведення аварійно-відновлювальних робіт з усунення поривів на мережах, у Сумах тимчасово припинено гаряче водопостачання за кількома адресами.

Як повідомили в ТОВ «Сумитеплоенерго», без гарячої води залишилися мешканці таких будинків:

– вул. Харківська, № 5, 7, 9, 23, 23/1, 25;

– вул. Івана Сірка, № 31 (під’їзди № 4, 5, 6).

Гаряче водопостачання обіцяють відновити одразу після завершення ремонтних робіт. На підприємстві перепрошують за тимчасові незручності та дякують за розуміння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: