ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Частина Сум залишилась без води

ЖКГ | 11:51, 8.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 43А (заміна корінного крана холодної води в квартирі), вул. С. Табали, 30 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Харківська, 54/1 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. К. Зеленко, 1 (заміна каналізаційних труб у квартирі), вул. Харківська, 25 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 22 (заміна кранів гарячої та холодної води в квартирі), вул. Шевченка, 2 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. І. Кавалерідзе, 17 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 51/1 (заміна рушникопідсушувача), пр-т Шевченка, 8 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Металургів, 26 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 39 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: