метизная компания

Частина Сум залишилась без води

ЖКГ | 15:51, 6.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні та вимагатимуть відключення водопостачання.

Відповідні роботи ТОВ «КК Сумитехнобудсервіс» проводитиме у будинках за адресами: вул. Харківська, 54 (заміна корінних кранів в квартирі), вул. С. Табали, 52б (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Харківська, 58Б, 58В, 58 (заміна засувок холодної та гарячої води); ТОВ «КК ДОМКОМ-СУМИ» у будинках за адресами: пр-т Шевченка, 25 та вул. Новомістенська, 23 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води); КП «Сумитеплоенергоцентраль» проводитиме у будинках за адресами: пр-т М. Лушпи, 15 (заміна труб гарячої та холодної води в квартирі), вул. Харківська, 8/1 (зняття лічильників холодної та гарячої води); ТОВ «КК Коменерго Суми» у будинках за адресами: вул. Котляревського, 2/8, вул. Шевченка, 2 та вул. Іллінська, 40 (заміна корінних кранів в квартирах).

Водопостачання в даних будинках буде відсутнє до завершення робіт.

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: