метизная компания

Де у Сумах сьогодні немає води?

ЖКГ | 09:07, 25.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Харківська, 54 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі, вул. С. Табали, 5Б (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Героїв Крут, 12 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 25 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), пров. Гетьманський, 14, вул. Люблінська, 5 (заміна кранів гарячої води в квартирах), вул. Ярослава Мудрого, 57 ( заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Нахімова, 40 (заміна лічильників гарячої та холодної води в квартирі), вул. Косівщинська, 96/2 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Роменська, 92/1 (заміна кранів гарячої води в квартирі), вул. Бельгійська, 18 (заміна кранів гарячої води в квартирі, вул. Леваневського, 22 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), пров. Красовицького, 9 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: