метизная компания

Де у Сумах сьогодні немає води?

ЖКГ | 09:56, 8.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Заливна, 29 (заміна стояків холодної та гарячої води та труб каналізації в квартирі), пр-т Курський, 135 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Р. Атаманюка, 57 (заміна труб та стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 58В (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. С. Табали, 30, вул. Прокоф’єва, 25 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Інтернаціоналістів, 123 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Лермонтова, 15 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 12, вул. Робітнича, 84 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Засумська, 12Г (заміна стояків гарячої води в квартирі), пл. Горького, 5 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: