метизная компания

Дірявий дах і підтоплення: сумчани майже півстоліття без ремонту

ЖКГ | 08:35, 9.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сумчани з будинку на вулиці  Роменській, 90, скаржаться на дірявий дах та підтоплення. Багатоповерхівці вже 45 років, але її жодного разу ніхто не ремонтував: ні капітального, ні поточного ремонту не було. Хоча за комунальні послуги сплачують вчасно.

Куди тільки не зверталися сумчани, але реакції ніякої. Містяни самостійно робили косметичний ремонт будинку, але потрібно зробити набагато більше: ремонт даху і мереж водовідведення.

«Я особисто неодноразово звертався в письмовій і усній формі в департамент комунального майна, у ЖЕК. І мешканці ось стоять поряд, але реакції ніякої: під’їзди заливає, квартири заливає, платимо ми регулярно все і вчасно», — говорить Григорій, мешканець будинку.

У ТОВ «Коменерго-Суми» (обслуговуюча організація), наголошують – капітальний ремонт проводить департамент інфраструктури.

«З приводу протікання покрівлі: роботи заплановано на весну, оскільки за нинішніх погодних умов виконати ці роботи неможливо. Ми робимо лише поточний ремонт, в повному обсязі мережі замінити немає можливості, тобто необхідно обирати, або покрівлю ремонтувати, або ж замінювати мережі. Частково міняємо, протікання усуваємо в будь якому випадку»— повідомила Інна Босенко, директор ТОВ «Коменерго-Суми».

СТС

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: