метизная компания

Енергетикам та комунальникам Сумщини виплатили понад 33 мільйони гривень доплат

ЖКГ | 14:50, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині тривають масштабні роботи з відновлення критичної інфраструктури, що постраждала внаслідок атак росії. Щодня енергетики, газовики та комунальники працюють над поверненням світла, води та газу в оселі сум’ян.

Як повідомили в Сумській ОВА, фахівці, залучені до аварійно-відновлювальних робіт, отримують державну допомогу в межах урядового пакету підтримки:

– 635 працівників отримали доплати у розмірі 20 тисяч гривень за березень;

– ще 43 фахівці отримали виплати за додатковими списками;

– загалом за січень – березень цього року здійснено 1669 виплат на суму понад 33,3 млн грн.

Ці виплати є частиною програми підтримки на час надзвичайної ситуації в енергетиці. Керівництво області подякувало всім фахівцям, які щодня відновлюють інфраструктуру регіону під загрозою обстрілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: