метизная компания

Квитанції від ТОВ «Сумигаз Збут» у червні отримають лише ті побутові споживачі, які мали заборгованість за газ на кінець квітня

ЖКГ | 13:27, 22.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Сумська міськрада

1 травня поточного року побутових споживачів ТОВ «Сумигаз Збут» автоматично було переведено на постачання до «постачальника останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

У зв’язку з цим ТОВ «Сумигаз Збут» було сформовано та надруковано квитанції лише для тих клієнтів, на чиїх рахунках, станом на 3⃣0⃣ квітня поточного року, була наявна заборгованість. Адже угода про обслуговування з попереднім постачальником залишається чинною, поки клієнт повністю не розрахується за спожитий газ.

Нині заборгованість перед ТОВ «Сумигаз Збут» мають 85,8 тис. домоволодінь на суму 145,8 млн грн.

Нагадаємо, постачальник, перед яким у вас є борг, має право стягнути його у судовому порядку. Щоб уникнути перспектив судових позовів та втрати субсидій, краще вирішувати питання шляхом переговорів.

Зверніть увагу, що новий постачальник повинен проінформувати побутових споживачів про умови постачання, здійснити нарахування та виставити рахунки за спожитий газ у травні. Якщо споживач не отримав інформації, він може звернутися до контакт центру ГПК «Нафтогаз України».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: