СумБуд
метизная компания

Літнім сумчанам повідомляють про особливості врахування доходів при призначенні субсидії

ЖКГ | 18:30, 26.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Департамент соцзахисту населення звертає увагу, що для розрахунку житлової субсидії з травня 2020 року враховується середньомісячний сукупний дохід осіб за ІІІ – ІV квартали 2019 року. Для пенсіонерів враховуються доходи надані Державною податковою службою за ІІІ – ІV квартали 2019 року, а доходи у вигляді пенсії, надані Пенсійним фондом України – за березень 2020 року.

Якщо ж на момент звернення за призначенням житлової субсидії, особа є непрацюючим пенсіонером, і декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір нарахованої пенсії.

Наприклад: з липня по листопад 2019 року включно пенсіонер мав дохід у вигляді плати за здачу земельного паю в оренду, а в грудні лише пенсію, то при розрахунку субсидії в травні 2020 року до сукупного доходу буде враховуватись розмір пенсії за березень 2020 року.

Також передбачено можливість перерахунку субсидії в періоді її отримання за зверненням непрацюючого пенсіонера, якщо розрахунок житлової субсидії проводився з урахуванням отримуваної ним раніше заробітної плати.

Наприклад: в червні 2020 року заявник звертається для переоформлення субсидії у зв’язку із звільненням. Оскільки на момент звернення, крім пенсії, дохід відсутній, то субсидію буде розраховано, виходячи з розміру пенсії за квітень 2020 року.

Для громадян, які самостійно будуть звертатись у червні 2020 року (в т.ч. пенсіонерів), середньомісячний дохід буде враховуватись за ІV квартал 2019 року та І квартал 2020 року, а розмір пенсії – за квітень 2020 року.

Телефони для консультацій 788-888, 0504078199.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: