СумБуд
метизная компания

Олександр Лисенко: “Я хотів би вибачитися перед жителями Ковпаківського мікрорайону”

ЖКГ | 14:19, 31.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, під час чергової сесії міської ради, Олександр Лисенко пояснив ситуацію з опаленням у Ковпаківському мікрорайоні. За словами міського голови, вчора опівночі було підписано перший документ, який надає можливість розв’язати питання щодо постачання тепла до сумських будинків.

Зазначимо, що за словами мера про неспроможність СНВО сплатити борг газотрейдеру, йому стало відомо лише 18 жовтня.

“5 жовтня нами були підписані і подані разом з КСПУ протоколи на ліміти від НАК “Нафтогаз”, заперечень не було. А ввечорі надійшло повідомлення про процедуру арешту із зупиненням надання номінацій та лімітів КСПУ Північного промвузла. Це виникло через заборгованість. Після перемовин, керівництво заводу запевнило, що ними будуть здійснені відповідні розрахунки. Газотрейдер звернувся до них з вимогою виплатити 10 млн гривень боргу з 19 млн гривень,  після чого буде знято арешт та надання ліміту. Ця процедура займала 13 днів, ми щодня тримали це питання на контролі. Але 18 жовтня мені було особисто повідомлено про відсутність коштів для сплати боргу”, – говорить Олександр Лисенко.

З 18 по 31 жовтня було проведено 4 перемовини у Києві та 7 місцевих нарад за участю заводу СНВО, газотрейдеру, ТОВ “Сумитеплоенерго” та Сумської міської ради. Останні перемовини у Києві тривали 10 годин, де й було підписано документ щодо вирішення цього питання.

 “Я можу зараз тільки сказати про перші кроки, не можу завірити, що опалення буде включено сьогодні, але вчора о 00:00 було підписано перший документ, який надає нам можливість вирішити це питання. Ця пропозиція була від Сумської міської ради, моя особисто, ми запропонували вихід із цієї ситуації і отримали погодження від усіх сторін. Все що від нас залежить, ми зробили. Я хотів би зараз вибачитися за ці 13 днів перед мешканцями Ковпаківського мікрорайону за всіх, хто був до цього причетний: за КСПУ, за завод. Але також вважаю, що вони самі повинні це зробити”, – зазначив міський голова.

Щодо остаточного вирішення питання та подальшого розвитку ситуації з постачанням опалення Олександр Лисенко повідомить завтра о 10:00.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: