метизная компания

Опалювальний сезон у Сумах може закінчитись 8 квітня

ЖКГ | 16:19, 6.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання завершення в Сумах опалювального сезону 2019–2020 років, – повідомляє сайт мерії.

Згідно з інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології в найближчі три дні очікувана середньодобова температура повітря складатиме 4°С вище нуля, а далі дещо підвищиться: 9 квітня – 6°С тепла, а 10 квітня – 8,5°С вище нуля.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 опалювальний період закінчується у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С. Разом із тим, у відповідності до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 21 липня 2005 року № 630, рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчим органом міської ради виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Керівники теплопостачальних організацій повідомили про велику кількість звернень від споживачів теплової енергії щодо необхідності відключення тепла в житловому секторі міста у зв’язку зі сприятливими погодними умовами.

У підсумку члени комісії вирішили порушити клопотання перед виконавчим комітетом щодо розгляду питання про закінчення опалювального сезону житлового сектору та його соціальних об’єктів на території міста Суми з 8 квітня. Водночас вважають за необхідне продовжити опалювальний сезон у лікувально-профілактичних закладах міста (пологові будинки, дитячі стаціонари, хірургічні відділення де є реанімація, тощо) відповідно до вимог санітарно-температурних норм для вказаних установ з наданням права їх керівникам закінчити опалювальний сезон своїм рішенням (за письмовим зверненням керівника закладу до теплопостачальної організації).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: