СумБуд
метизная компания

Ощадливі сумчани зможуть отримати зекономлені субсидії готівкою

ЖКГ | 22:44, 27.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

 Після закінчення опалювального сезону, сумчани зможуть отримати зекономлені субсидії готівкою.

– Частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання і розподілу природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 кубометрів газу або 150 кВт світла на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію, – повідомляє Департамент соціального захисту населення.

Для отримання зекономленої суми субсидії уповноваженому представнику сім’ї, якому було призначено субсидію, необхідно до 1 вересня подати до громадських приймалень департаменту соціального захисту населення (вул. Харківська, буд. 35, каб. 135; вул. Інтернаціоналістів, буд. 21; вул. Охтирська, буд. 11; вул. Романа Атаманюка, буд. 49/а; ТОВ «Міський єдиний інформаційно-розрахунковий центр» – вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 7; Центр надання адміністративних послуг – вул. Горького, буд. 21, каб. 104) заяву, на підставі якої здійснюватиметься відповідна виплата невикористаної субсидії.

Отримати кошти невикористаної житлової субсидії, можна тільки через особові рахунки в банківських установах. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через яку проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється отримувачем субсидії самостійно.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може отримати за своїм платіжним документом, звернувшись до постачальника природнього газу або електроенергії, уточнивши у працівників департаменту.

Додаткову інформацію містяни можуть отримати за телефонами «гарячих» ліній для консультацій: 60-46-04, 60-45-01, 60-45-06, 63-54-97, (050) 407819. А також звернувшись до громадської приймальні департаменту за адресою: вул. Харківська, 35, каб. 135 з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, у п’ятницю з 8:00 до 17:00 та у суботу – з 8:00 до 13:00.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: