СумБуд
SMR
метизная компания

Що ж перевіряли члени конкурсної комісії у ТОВ «Сервісресурс»?

ЖКГ | 10:47, 19.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Саме з таким зверненням до правоохоронних органів, а саме до тимчасово виконуючого обов’язки Сумського відділу поліції Головного управління національної поліції у Сумській області, підполковнику поліції Тетяни Якименко звернувся керівник ТОВ «А-Муссон» Олексій Олійник.

В заяві, зокрема зазначається, що голова конкурсної комісії, директор департаменту інфраструктури Сумської міської ради Олександр Журба та члени конкурсної комісії під час проведення конкурсу та оголошення конкурсної документації, заявляли, що вони особисто перевірили наявність у ТОВ «Сервісресурс» у достатній кількості контейнерів для сортування сміття на кожен заявлений лот. Також, ці відомості були заявлені службовими особами ТОВ «Сервісресурс» у конкурсній документації.

«Відповідально заявляю про те, що до документів конкурсної документації службовими особами ТОВ «Сервісресурс» були внесені завідомо неправдиві відомості щодо достатньої кількості контейнерів у ТОВ «Сервісресурс» для вивезення сміття по лотам за якими вказане підприємство перемогло на конкурсі….».

«…Так я стверджую про те, що у ТОВ «Сервісресурс» була відсутня заявлена на конкурс необхідна кількість контейнерів для роздільного збирання сміття. Членам комісії про це було відомо, тобто про наявність завідомо неправдивих документів у конкурсній документації ТОВ «Сервісресурс» щодо кількості наявних у товариства контейнерів для збирання сміття, оскільки вони заявляли, що особисто це перевірили, але не дивлячись на це – прийняли рішення, що суперечить інтересам служби на користь ТОВ «Сервісресурс» та перешкоджає законній господарській діяльності ТОВ «А-Муссон»…», – йдеться у заяві.

До заяви додаються зведені таблиці встановлених ТОВ «Сервісресурс» контейнерів станом на 16-17.06.2020 року, фотофіксація контейнерів ТОВ «Сервісресурс».

В нашому інтернет-виданні, в соціальних мережах неодноразово зазначалося, що за тиждень роботи на новій території ТОВ «Сервісресурс» так і не забезпечило нормальну роботу зі збору та вивозу сміття.

Таким чином виникають закономірні питання:

 – Що і де перевіряла конкурсна комісія?

– Де ті контейнери, які були заявлені в конкурсній документації і за тиждень роботи вони так і не з’явилися на сміттєвих майданчиках міста?

– Де готовність підприємства ТОВ «Сервісресурс» до обслуговування нової території, про яку заявляв голова комісії Олександр Журба, а члени конкурсної комісії підтвердили своїм голосуванням?

А тепер головне питання: хто нестиме відповідальність за це рішення?

Виконавчий комітет, як організатор конкурсу? Конкурсна комісія, яка проводила конкурсний відбір виконавців послуг? Чи Сумська міська рад, яка своїм рішенням затвердила рішення конкурсної комісії, віддавши лот №1 ТОВ «Сервісресурс».

Відповідно до заяви, на даний час «такими діями ТОВ «Сервісресурс» та членів конкурсної комісії, ТОВ «А-Муссон» вже завдано збитків на 1 млн.грн».

Але в заяві не йдеться про незручності які відчувають мешканці міста. Сумчани, які поза своєї волі, стали учасниками незрозумілого експерименту та рішень конкурсної комісії, в складі якої не було жодного представника споживачів.

Як вирахувати ці збитки? Як повернути довіру до міської влади, яка не спитавши мешканців, провівши незрозуміло як перевірку готовності компаній до виконання послуг, віддала частину міста ТОВ «Сервісресурс». Компанії, яка за тиждень не змогла налагодити роботу з вивозу сміття.

Хочемо нагадати поіменний склад конкурсної комісії, яка проводила перевірку наявності необхідних контейнерів у ТОВ «Сервісресурс», які так у повній кількості і не з’явилися у Сумах:

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: