ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумські сміттярі планують зменшити вартість своїх послуг

ЖКГ | 17:30, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обслуговуючі організації інформують споживачів про намір здійснити зміну вартості своїх послуг.

Підставами для зміни діючого тарифу є зменшення вартості бензину та загальновиробничих витрат.

Тариф ТОВ «А МУССОН» розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0 %, бюджетних установ – 5 %, для інших споживачів – 5 %.

Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

ТОВ «А-МУССОН» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів за адресою: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 77-57-71, ел. адреса: a-musson@ukr.net.

Тариф ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0%, для бюджетних установ – 12%, для інших споживачів – 45%.

Періодичності надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 84%.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів за адресою: 40007, м. Суми, вул. Березовий гай, 3, тел. 64-11-88, ел. адреса: tovservisresurs@gmail.com.

Рівень відшкодування витрат тарифом КП «Сумижилкомсервіс» на даний час складає – 80 %.

Плановий обсяг захоронення побутових відходів – 82 025,0 тон. Собівартість захоронення (без ПДВ) 1 тони побутових відходів – 143,67 грн (31,03 грн за 1 м³).

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб щодо встановлення тарифу на надання послуги з захоронення побутових відходів в складі послуги з поводження з побутовими відходами в такому розмірі надсилати протягом 7 календарних днів у письмовій формі на поштову адресу: КП «Сумижилкомсервіс», 40031, м. Суми, вул. Романа Атаманюка, 49А, або електронну адресу: zhilkomservis@ukr.net.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: