метизная компания

Сумський водоканал відключатиме боржників від каналізації

ЖКГ | 14:18, 26.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

КП «Міськводоканал», задля забезпечення стабільної роботи підприємства та зменшення поточної заборгованості населення, змушене вдатися до заходів з відключення каналізації в квартирах боржників.

Не зважаючи на усі можливі заходи з боку підприємства щодо підвищення платіжної дисципліни споживачів, заборгованість за надані послуги з холодного водопостачання та водовідведення продовжує зростати.

На сьогодні містяни заборгували водоканалу вже майже 30 млн гривень. Це унеможливлює своєчасний розрахунок комунального підприємства за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, можливість цілодобово надавати послуги.

Тож задля забезпечення стабільної роботи підприємства та зменшення поточної заборгованості населення, КП «Міськводоканал» змушене вдаватися до заходів з відключення каналізації в квартирах боржників.

Локальне блокування каналізації здійснюватиметься за допомогою приладу CHOP-2008 спільно з представниками житлово-експлуатаційних організацій за попереднім повідомленням боржника (з наданням йому терміну для оплати заборгованості) та не потребуватиме доступу до квартири несумлінного абонента.

«Це один із найефективніших методів стимулювання мешканців до сплати. Як показує практика в інших містах України, таких як Київ, Дніпро, Полтава, Житомир, щойно роботи з обмеження каналізації розпочалися, відразу ж зріс рівень оплат. На сьогодні у нас є споживачі, які не вважають за потрібне платити за спожиті послуги водоканалу взагалі. При цьому проведення претензійно-позовної роботи не вирішує проблеми по суті, адже, навіть, маючи рішення суду, процедура стягнення заборгованості в примусовому порядку зазвичай затягується у часі»,–- зазначила начальник абонентського відділу КП «Міськводоканал» Людмила КОВАЛЬ.

Аби не доводити до відключення, КП «Міськводоканал» просить споживачів вчасно розраховуватись за спожиті послуги та не накопичувати борги.

Споживачам, які мають заборгованість, комунальне підприємство пропонує укласти договір про реструктуризацію. Для цього необхідно звернутись за адресою: вул. Білопільський шлях, 9, каб. 4 (у понеділок–четвер з 7:30 до 16:30, у п’ятницю з 7:30 до 15:15).

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 70-01-56, 70-01-57, 70-01-58.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: