СумБуд
метизная компания

У платіжках для сумчан від «Сумитеплоенерго» з’явилася нова графа

ЖКГ | 18:56, 19.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У платіжках сумчан за тепло, виставлених ТОВ «Сумитеплоенерго», у лютому з’явилася нова графа – «рахунок для оплати внесків за обслуговування вузла комерційного обліку ТЕ», – повідомляє Ваш Шанс.

За коментарями звернулися на підприємство, і ось що там відповіли: «З 2 серпня 2017 року набрав чинності ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», згідно з яким на оператора зовнішніх інженерних мереж ТОВ«Сумитеплоенерго» покладається обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку теплоенергії. ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність» зобов’язує компанію займатися обліком поставленого тепла.

ЗУ «Про комерційний облік …» (п.1 ст.6) регламентує, що витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування, заміну вузлів комерційного обліку відшкодовуються споживачами шляхом плати виконавцю компослуги внесків за обслуговування і заміну вузлів комерційного обліку. Розмір внесків розроблений на підставі «Методики визначення розміру внесків за установку, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами компослуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку 5 червня 2018 р.

При цьому розмір внесків для споживачів ТОВ «Сумитеплоенерго» за заміну вузлів комерційного обліку теплоенергії затверджений окремо за кожним будинком відповідно до рішення Сумської міськвиконкому №307 від 16.06.2020 р «Про встановлення розмірів внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та тимчасового використання обмінного фонду ТОВ «Сумитеплоенерго».

За цим рішенням ТОВ нараховує внески за кожен календарний квартал, в останньому місяці кварталу, по житловим будинкам, де встановлено вузли обліку».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: