ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах гідравлічні випробування на ТЕЦ продовжили на тиждень

Інфраструктура, ЖКГ | 17:30, 15.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт за результатами випробувань теплогенеруючого обладнання і теплових мереж підвищеним тиском, гідравлічні випробування на сумській ТЕЦ продовжено до 22 липня.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Сумської міської ради.

Планом роботи ТЕЦ на 2021 рік було заплановано зупинку станції для проведення гідравлічних випробувань трубопроводів ТЕЦ та теплових мереж у період з 1 по 14 липня.

Однак під час виконання випробувань було виявлено значну кількість пошкоджень, без усунення яких підготувати обладнання станції та теплових мереж до надійної роботи в наступному опалювальному періоді неможливо.

Крім того, виявлено необхідність заміни дільниць мережних трубопроводів та запірної арматури, виконання яких можливе виключно під час зупинки станції.

З метою якісної підготовки теплогенеруючого обладнання та теплових мереж до наступного опалювального періоду, відповідно до розпорядження міського голови від 14 липня 2021 року № 224-Р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 30.03.2021 № 118-Р «Про випробування теплових мереж міста Суми підвищеним тиском», строк відсутності гарячого водопостачання від сумської ТЕЦ подовжено по 22 липня.

У зв’язку з цим в означений період не здійснюватиметься гаряче водопостачання по магістралях № 3, № 4, № 6 та № 8 в районі вул. Ковпака, пр-ту Курський, вул. Лесі Українки, вул. Юнаківська, вул. Праці, вул. Реміснича, вул. Металургів, вул. Холодногірська, площі Горького, вул. Першотравнева, вул. Засумська, вул. Садова, вул. Люблінська, вул. Ярослава Мудрого, а також по магістралях № 5, № 7, № 4, № 3, № 1, № 2 у районі пр-ту М. Лушпи, вул. Героїв Крут, вул. Інтернаціоналістів, вул. Івана. Сірка, вул. Харківська, вул. Прокоф’єва, вул. С. Табали (Севєра), вул. Троїцька, вул. Привокзальна, вул. Супруна, пр-ту Т.Шевченка, вул. Новомістенська, вул. Красовицького, вул. Воскресенська, вул. Г. Кондратьєва, вул. Петропавлівська, майдан Незалежності, вул. Покровська, вул. Шишкарівська, вул. Тополянська, вул. Скрябіна, вул. 2-а Залізнична, вул. Горького, вул. Серпнева, вул. Охтирська, вул. Миру, вул. Римського-Корсакова, вул. Марко Вовчок, вул. Нижньосироватська.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: