ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах із вихідних припинять опалення житлового сектору

ЖКГ | 12:10, 6.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про початок поступового відключення централізованого опалення.

На початку засідання комісія заслухала першого заступника міського голови Михайла БОНДАРЕНКА, який довів до відома присутніх інформацію Сумського обласного центру з гідрометеорології про фактичний та очікуваний температурний режим у місті на 6–13 квітня, та директора департаменту інфраструктури міста Олександра ЖУРБУ, котрий повідомив, що під час проведеної наради з керівниками теплопостачальних організацій та управителями житлового фонду ті розповіли про велику кількість звернень від громадян щодо необхідності відключення тепла.

Разом із тим під час засідання комісії надійшла пропозиція продовжити опалювальний сезон у деяких закладах соціально-гуманітарної сфери. Так, начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО висловилась за необхідність залишити теплопостачання закладів дошкільної освіти, а начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО – до закладів охорони здоров’я, які мають стаціонари та хірургічні відділення.
У підсумку члени комісії вирішили з 7 квітня припинити подачу тепла до закладів загальної середньої та позашкільної освіти; з 10 квітня – до житлового сектору та його соціальних об’єктів на території міста.

У лікувально-профілактичних закладах (пологові будинки, дитячі стаціонари, хірургічні відділення де є реанімація тощо), закладах дошкільної освіти у відповідності до вимог санітарно-температурних норм для вказаних установ опалювальний сезон продовжили до 13 квітня з наданням права їхнім керівникам закінчити його раніше своїм рішенням (за письмовим зверненням керівника закладу до теплопостачальної організації).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: