метизная компания

У Сумах можливі перебої з водопостачанням через проблеми з електропостачанням

ЖКГ | 09:04, 29.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах сьогодні можливі тимчасові перебої з водопостачанням через проведення ремонтних робіт на електромережах та нестабільне енергопостачання. Про це повідомили в КП «Міськводоканал».

У разі відсутності електроенергії вода до осель містян подаватиметься за графіком із пониженим тиском: до 10:00 та з 17:00 до 22:00.

Також через знеструмлення підкачувальних насосів центральних теплових пунктів можливі труднощі з водопостачанням на верхніх поверхах багатоквартирних будинків.

У «Міськводоканалі» зазначають, що після стабілізації ситуації з електропостачанням подачу води відновлять у звичайному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: