У Сумах на Дев’ятці знову вимкнули воду
ЖКГ | 15:56, 22.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про припинення водопостачання повідомляє КП “Міськводоканал”.
Для виконання аварійно-ремонтних робіт на водомережі сьогодні, 22 травня, з 14:30 припинено подачу води за адресами:
- вулиця Івана Сірка, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 27;
- проспект Михайла Лушпи, 10, 12, 14, 16.
Ремонтні роботи виконуються. Водопостачання буде відновлене після їх завершення.
Телефони диспетчерської служби: 050 407-81-10, 067 548-21-12.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!