СумБуд
метизная компания

У Сумах ТОВ “А-МУССОН” і “СЕРВІСРЕСУРС” планують збільшити тариф на вивезення сміття

ЖКГ | 11:00, 4.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

ТОВ «А-МУССОН» і  «СЕРВІСРЕСУРС»  мають намір здійснити зміну тарифів на послугу зі збирання, вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів. 

Нагадаємо, що до 1 червня 2018 року дані підприємства надають послуги за тимчасовими тарифами, які були встановленні рішенням виконавчого комітету СМР. 

Як зазначають у ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС», процедура зміни тарифу є нагальною потребою у зв’язку із наступними змінами: зростання цін на запасні частини в 1,47 рази, шини в 1,76 рази, зростанням орендної плати в 2,2 рази. Також в розрахованому тарифі враховані нові норми накопичення з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів для населення багатоквартирних житлових будинків та населення приватного сектору. Пропоновані зміни збільшать розмір середнього планового тарифу по підприємству на 77 %.

ТОВ «А-МУССОН» наголошує на тому, що подальше застосування діючих тарифів не покриває фактичної собівартості послуг, що призведе до погіршення їх якості, так як відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості послуг становить 76 %. Враховуючи наведені зміни, розмір середньозваженого планованого тарифу збільшується на 100 %. Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 10 %, бюджетних установ – 10 %, для інших споживачів – 35 %.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: