СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах виконком затвердив переможців конкурсу на вивезення сміття

ЖКГ | 17:13, 3.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах виконком погодив введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Відтак, з метою впорядкування поводження з відходами, що утворюються на території громади, забезпечення утримання території в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення, ураховуючи протоколи засідання конкурсної комісії та у відповідності до чинного законодавства України виконавчий комітет визначив виконавців комунальної послуги по лотах № 1, № 2, № 3, № 4 (ТОВ «А-МУССОН та ТОВ «Сервісресурс»).

Протягом 10 календарних днів, після прийняття конкурсною комісією рішення, мають бути укладені договори на надання послуг з вивезення побутових відходів між організатором конкурсу та переможцями. Угоди укладатимуться відповідно до Типового договору про надання послуг згідно з визначеною територією обслуговування, її розміру, схемою санітарного очищення Сумської міської ОТГ та іншими умовами, передбаченими законодавством у сфері ЖКГ.

Також суб’єктам господарювання необхідно укласти договори із споживачами (фізичними та юридичними особами) на надання комунальної послуги з поводження з побутовими відходами, а на надання послуг із захоронення, перероблення та утилізації побутових відходів (у тому числі й небезпечних відходів у складі побутових) – із суб’єктами господарювання, що надають такі послуги.

Окрім того, компанії зобов’язали в термін до 20 липня поточного року здійснити розрахунки тарифів та подати їх для подальшого встановлення до виконавчого комітету. Разом із тим, до затвердження тарифу, нарахування за послугу має здійснюватися суб’єктами господарювання за їх конкурсними пропозиціями.

У свою чергу, департамент соцзахисту населення повинен здійснювати відшкодування з надання пільг та субсидій суб’єктам господарювання, які є переможцями конкурсу.

При розгляді даного питання члени виконкому звернули увагу на неприпустимість демонтажу огорожі на сміттєвих майданчиках, який один із перевізників почав проводити одразу після проведення конкурсу на території, де він уже не працюватиме.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: