ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У сумському водоканалі поступово оновлюють автопарк та обладнання

ЖКГ | 11:59, 6.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сучасне обладнання, безпечні та комфортні умови праці дозволяють оптимізувати робочі процеси, скоротити трудовитрати та час виконання аварійних і планових ремонтних робіт

Сьогодні на обслуговуванні КП «Міськводоканал» знаходиться близько 534 км зовнішніх мереж водопостачання, понад 5 тисяч засувок, 16 тисяч водопровідних колодязів, 900 із яких знаходиться під асфальтом.

Лише на зовнішніх водопровідних мережах за рік ліквідовується понад 500 аварій, ремонтуються сотні водорозбірних колонок, засувок, колодязів, пожежних гідрантів та ін.

Для своєчасного та якісного виконання ремонтно-аварійних робіт водоканал придбав сучасне багатофункціональне обладнання.

«За кошти амортизаційних відрахувань придбана гідравлічна маслостанція, яка оснащена легким відбійним молотком, занурювальною помпою, вентилятором з гідроприводом, ударним гайковертом. Таке сучасне обладнання дозволить працівникам здійснити цілий комплекс ремонтних робіт на водомережах, скоротити час на їхнє виконання та зекономити пальне. Окрім того, обладнання оснащене вентилятором, отже у працівників є змога очистити повітря перед опусканням до колодязю, адже такий спуск може бути смертельно небезпечним. Це обладнання фірми «Валідус», його загальна вартість – 775тисяч гривень», – говорить Анатолій Сагач, директор КП «Міськводоканал».

 

У рамках виконання заходів інвестиційної програми також поповнено автопарк підприємства.

На сьогоднішній день автомобілі КП «Міськводоканал» мають значний термін експлуатації. 80 % автоодиниць підприємства зношено та пошкоджено корозією. Витрати на технічне обслуговування щорічно складають близько 25 тисяч гривень, на запчастини – понад 2 мільйони.

«Ви бачите, яка застаріла техніка водоканалу їздить по місту. Підприємство несе невиправдані витрати на ремонт такого автотранспорту, що є економічно недоцільним. Тому намагаємося щорічно оновлювати автопарк, переважно за кошти амортизаційних відрахувань. Останнім часом збільшилося навантаження на легковий транспорт. Щоб не підвозити обладнання на об’єкти ЗІЛами та МАЗами, для зменшення витрат палива та оперативного вирішення виробничих завдань придбали вантажопасажирський автомобіль ЗАЗ Lanos Cargo за 248 тисяч гривень», – розповів Анатолій Сагач.

На сьогодні підприємству терміново потрібні автокран, автовишка, самоскид. Заходами Інвестиційної програми на 2021 рік передбачено придбання трактору та нової спеціальної аварійної майстерні на шасі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: