СумБуд
метизная компания

Яку державну таємницю зберігає сміття у Сумах, яке вивозить «А-Муссон»?

ЖКГ | 12:30, 29.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Голова громадської комісії з питань бюджету Андрей Фролков повідомив, що, нарешті, отримав офіціну відповідь від ТОВ «А-Муссон» на його запит про обсяги сміття, яке збирає і вивозить це підприємство у Сумах.

Ці дані потрібні для того, щоб комісія могла перевірити, наскільки тариф «А-Муссон» відповідає його реальним витратам на ці послуги. Однак голові громадської комісії в інформації відмовлено.  У  листі за підписом директора товариства О.Олійника повідомляється, що такі дані «належать до інформації з обмеженим доступом»(!)

«Нарешті, після втручання Уповноваженого Верховної Ради отримав від А Муссон 24 травня відповідь на публічний запит від 26 лютого!!!!! про обсяги зібраного та вивезеного сміття., – пише Андрій Фролков. –  Як з’ясувалось, ми платимо за комерційну таємницю! Але я такого договору не укладав! Тому мабуть й платити буду закінчувати! Ось звідки ці всі позачергові та таємні виконкоми з підняття тарифів! Яку владу обрали, так й живемо. Ну що ж, зустрінемось у суді!»

Нагадаємо, що  виконком Сумської міськради наприкінці  березня 2018 р. ухвалив рішення, яким скорегував в сторону підвищення тариф на послуги з організації збирання, вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми для ТОВ «А-Муссон».

Підвищення тарифу в середньому склало  26%. Тариф на одну людину в місяць збільшиться на 2,46 грн.

Під час обговорення даного питання Андрій  Фролков  доводив, що і діючий до цього тариф був завищений, оскільки обсяг реально вивезених «А-Муссоном» на полігон відходів втричі менший , ніж той, який закладений в розрахунки тарифу.

Xpress

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: